Volné pracovní místo  Technik- specialista podpory zákazníků s Aj (od 28.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Orientuje se ve strojírenství a současně nemáte problém komunikovat s lidmi? Nechcete strávit celý den za strojem, a přesto chcete využít své technické znalosti? Významná výrobní firma z Prostějova hledá anglicky mluvícího kolegu, kterému svěří péči o své zákazníky.

Náplň práce:

  • práce se stroji, poznávání a popis jejich dílů
  • správa poptávek a nabídek
  • řešení požadavků zákazníků

Požadujeme

  • znalosti z oblasti strojírenství
  • praxi v práci s výkresy
  • angličtinu na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • práci na HPP (jedna směna)
  • pevné zázemí silné firmy
  • nadprůměrné mzdové podmínky
  • příspěvky na stravování
  • pružnou pracovní dobu a delší dovolenou
  • finanční podporu odborného (i jazykového) růstu
  • práci v moderním prostředí a příjemném kolektivu