Volné pracovní místo  TECHNIK ÚDRŽBY | AUTOMOTIVE | BEROUNSKO

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 2-21-219148. Mezinárodní společnost, subdodavatel do automobilového průmyslu, mezi jehož zákazníky patří ŠKODA, AUDI, RENAULT, SAAB, CHRYSLER nebo BMW, hledá do svého rostoucího týmu zkušeného kolegu na pozici:<br/>
<br/>TECHNIK ÚDRŽBY<br/>
<br/>Vaším úkolem na pozici bude:<br/>
<ul>
<li> delegování údržby, pomoc technikům na dílně</li>
<li> zvýšení spolehlivosti v 3 směnném provozu</li>
<li> zajištění bezpečnosti provozu strojů a zařízení</li>
<li> kontrola údržby, řešení nedostatků ve výrobě</li>
<li> kontrola vedení dokumentace preventivní údržby, vedení technické dokumentace</li>
<li> školení personálu v oblasti delegované údržby a školení dílenských techniků</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání elektro-technického směru</li>
<li> dobrá znalost práce na PC </li>
<li> vyhl. 50, §6</li>
<li> praxe v oblasti údržby nebo servisu</li>
<li> znalost silnoproudé a slaboproudé elektrotechniky</li>
<li> zkušenosti s programováním výhodou(např. Siemens apod.)</li>
<li> ochota pracovat ve třísměnném provozu</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> jazykové vzdělávání v rámci podniku</li>
<li> odborné vzdělávání v tuzemsku a zahraničí</li>
<li> nadstandardní finanční ohodnocení</li>
<li> příjemné moderní pracoviště</li>
<li> podporu při relokaci, příspěvek na dojíždění</li>
<li> dotované stravování</li>
</ul>