Volné pracovní místo  Technik údržby – zámečník

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Poskytujeme služby na základě oprávnění "Povolení ke zprostředkování zaměstnání" vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

ČEMU SE VĚNUJEME?

Za naší nabídkou služeb stojí více než 10 let zkušeností v oblasti náborů zaměstnanců a projektového řízení v oblasti HR. Vyhledáváme pracovníky jednorázově, spolupodílíme se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadíme novou firmu či pobočku. Služby v oblasti HR poskytujeme napříč všemi obory a pracovními pozicemi v rámci soukromého i veřejného sektoru. Nejvíc zkušeností máme právě s technickými obory, kam dosazujeme stovky zaměstnanců ročně.

JAKÉ SLUŽBY POSKYTUJEME?

NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ/RECRUITMENT – výběr a vyhledání kměnových zaměstnanců
PŘÍMÉ VYHLEDÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ/EXECUTIVE SEARCH – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
PSYCHOLOGICKÁ DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ pro pracovní účely

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Hustopeče
Termín nástupu: ihned nebo dle dohody
Směnnost: jednosměnný
Finanční ohodnocení: od 22 000 Kč do 27 000 Kč hrubé mzdy – podle zkušeností
Typ pracovního úvazku: HPP

Máte zkušenosti s údržbou strojů ve strojírenské výrobě?
Chcete pracovat ve výborné partě kolegů – techniků údržby?
Chcete pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti s vynikající firemní kulturou?

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

opravy a údržba strojního zařízení ve firmě s kovovýrobou
zámečnické práce
technická nastavování pracovišť podle potřeb výroby
spolupráce v týmu kolegů ve strojní údržbě

Požadujeme

JAKÉ ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI BY MĚL PROKÁZAT VHODNÝ KANDIDÁT?

praktické zkušenosti s údržbou a opravami strojů ve výrobě případně v zámečnické výrobě
schopnost spolupracovat v týmu dalších techniků
schopnost rozumět technické dokumentaci zaměřené na údržbu strojů
zkušenosti se svařováním
dobrý zdravotní stav
řidičský průkaz skupiny B
ochota řešit aktuální technické situace, nasazení, pečlivost

Nabízíme

CO VÁS ČEKÁ, POKUD USPĚJETE?

příležitost rozvíjet svoje dovednosti a znalosti v rámci stabilní mezinárodní společnosti s nejvyššími standardy a kvalitní firemní kulturou
dobré školení a zapracování – seznámení se s jednotlivými mechanickými systémy strojů a zařízení dle dostupné dokumentace
měsíční příplatky podle odvedené práce
příplatky za pohotovost
osvěžení na pracovišti
akce pro zaměstnance
praní a servis pracovních oděvů
závodní stravování
zvýhodněné tarify od telefonního operátora
po dvou letech - příspěvek na penzijní připojištění
22 dnů dovolené