Volné pracovní místo  TECHNIK ÚDRŽBY – náborový příspěvek! #2158

Lokalita Chomutov a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Úspěšná nadnárodní společnost s. n. o. p. cz a.s. zabývající se výrobou komplexních svařovaných a montážních dílů karosérie, konstrukčních dílů a dílů podvozku, hledá do svého týmu pracovníky na pozici TECHNIKA ÚDRŽBY se zaměřením na elektro nebo mechanické opravy výrobních strojů a robotických celků. Čeká Vás zajímavá mzda s ještě zajímavějšími benefity, náborový příspěvek ve výši 30.000 Kč a pracovní prostředí příhodné pro Váš profesní růst. Nezmeškejte příležitost pracovat pro společnost s dlouholetou tradicí a zašlete nám svůj životopis! Ať už jste například Elektrotechnik nebo Strojní zámečník, tak se nám neváhejte ozvat.

Náplň práce:
  • zodpovědnost za údržbu výrobních celků – horké lisování Schuller, lasery Prima Power a robotické celky KUKA
  • provádění elektro a mechanických oprav vč. hydrauliky a pneumatiky
  • preventivní a prediktivní údržby našeho strojního vybavení
  • diagnostika poruchových stavů
  • odepisování dílů ze skladu údržby, hlídání skladových zásob
  • správa požadavků na údržbu v programu SAP
  • správa budovy

Požadujeme

  • vzdělání v elektro nebo strojírenském/technickém oboru (PŘIJMEME I ČERSTVÉHO ABSOLVENTA!)
  • základní znalost technické dokumentace a čtení technických výkresů
  • ochota práce v třísměnném provoze (PO – PÁ, 8 hod. směny)
  • výhodou vyhláška 50 nebo nově oprávnění podle NV 194/2022 – pro možnost i elektro oprav strojů

Nabízíme

  • komplexní zaškolení na pozici a podpora při profesním vzdělávání
  • smlouva na dobu neurčitou ihned od nástupu!
  • náborový příspěvek ve výši 30.000 Kč
  • garantovaná 13. mzda
  • měsíční výkonnostní bonusy navíc ke mzdě
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na energie
  • 100% příplatek za práci o víkendu
  • příspěvky na zdraví, sport a kulturu
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • závodní stravování zdarma, 5 týdnů dovolené a další…

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Tato nabídka je také vhodná pro: Elektromontéry, Elektrotechniky, Elektrikáře, Servisní techniky, Strojní zámečníky, Údržbáře, Zámečníky, Nástrojaře, Mechaniky, Seřizovače strojů apod.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!