Volné pracovní místo  Technik údržby – nástupní mzda 50000 Kč!

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

Nadnárodní výrobní společnost v těsné blízkosti Prahy přijme spolehlivého kolegu na výše uvedenou pozici. Nástup možný ihned!
Náplň práce:
  • údržba, servis, oprava výrobních i nevýrobních zařízení
  • zjišťování příčin poruch zařízení, jejich odstraňování a evidování
  • spolupráce se všemi odděleními výroby a technického oddělení
  • správa skladu náhradních dílů
  • jednosměnný provoz

Požadujeme

  • technické vzdělání výhodou (zámečník, strojní mechanik, opravář zem. strojů…)
  • praxe na pozici technika údržby nebo strojního mechanika
  • nařízení vlády 194/2022 Sb. § 6 (dříve vyhláška 50) výhodou
  • znalost základní práce na PC
  • zodpovědnost, manuální zručnost, technické myšlení
  • ochota učit se, flexibilita
  • samostatnost i týmový přístup

Nabízíme

  • dlouhodobá spolupráce ve stabilním týmu
  • kvalitní zaškolení
  • motivační finanční ohodnocení
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní připojištění po
  • nástup možný ihned

Máte zájem o nabídku Technik údržby – nástupní mzda 50000 Kč!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Sylvie Křížová z CentralWork s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Technik údržby – nástupní mzda 50000 Kč!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.