Volné pracovní místo  Technik údržby s AJ (od 25.500 Kč) – přestěhujte se!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Významná rozvíjející se společnost z Olomouckého kraje hledá kandidáty na pozici TECHNIK ÚDRŽBY s AJ!

Chcete benefity jako jsou příspěvky na stravování, příspěvky na volný čas a další, které Vás budou motivovat?

Zašlete nám Váš životopis.

Náplň práce:

  • údržba a zodpovědnost za svěřené stroje a zařízení
  • diagnostika chodu strojů, návrhy řešení a opravy
  • tvorba a práce s dokumentací

Požadujeme

  • praxe v údržbě strojů a zařízení
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • vyhláška č. 50/1978 Sb., §6

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • výhodné zaměstnanecké benefity
  • příspěvky na vzdělávání a volný čas
  • příspěvky na stravování
  • místo výkonu práce: okr. Prostějov
  • termín nástupu: ihned

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.