Volné pracovní místo Technik údržby

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
ústecký kraj
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Do našeho týmu hledáme vhodného kolegu na pozici – technik údržby

Požadujeme:

  • dokončené odborné vzdělání jako elektrikář nebo strojní mechanik
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě alespoň 3 roky
  • Vyhl. 50
  • odborné dovednosti v programování robotů a PLC
  • znalost ABB robotů výhodou (seřizování údržba programování)
  • odborné dovednosti v oblasti elektrohydrauliky vzduchotechniky automatizovaných řídících systémů
  • práce s PC (MS Office SAP AutoCAD)
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • znalost anglického jazyka v písemné a mluvené formě výhodou

Náplň práce:

  • technická podpora výroby
  • řešení technickým změn
  • údržba a opravy technologického vybavení firmy

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v nadnárodní firmě v oboru automotive
  • zajímavé finanční hodnocení
  • možnost seberealizace a implementace inovativních postupů
  • zvýhodněné závodní stravování
  • přátelského kolektivního ducha

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.