Volné pracovní místo  Technik výroby – Slaný

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, výrobní zahraniční společnost, působící v oblasti automobilového průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Technik výroby – Slaný

Náplň práce:
  • opravovat a udržovat zařízení výrobní linky ve funkčním a bezpečném stavu
  • zvyšování kvality a produktivity na montážní lince

Požadujeme

  • technické vzdělání (zaměření elektro výhodou)
  • zkušenosti s opravami výrobních zařízení
  • oprávnění podle vyhlášky 50 výhodou
  • základní znalost PLC (výhodou)
  • AJ výhodou
  • zájem učit se nové věci
  • manuální zručnost
  • flexibilitu

Nabízíme

  • moderní pracovní prostředí
  • 13. plat
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • zdravotní volno

Jiná sdělení

Nástup: Ihned
Lokalita: Slaný
Plat: motivující finanční ohodnocení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".