Volné pracovní místo  TECHNOLOG / Zlínský kraj / AND

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • vypracování a realizace technologických postupů ve výrobě
  • zavádění inovací do výrobních postupů
  • podporu výroby a správu technologické dokumentace

Požadujeme

Požadujeme:
  • VŠ/ ÚS strojního zaměření
  • praxe v daném oboru min. 3 roky
  • výborná znalost technických výkresů
  • znalost obráběcích a tvářecích technologií, strojů a nástrojů
  • znalost tvorby technologického postupu na základě konstrukčního výkresu
  • dobrá znalost práce na PC s programy: MS office, AutoCAD, Pro/Engineer, Creo
  • znalost AJ - základy
  • aktivní, iniciativní a komunikativní osobnost
  • analytické schopnosti, odolnost vůči stresu
  • cílevědomost, flexibilita, loajalita
  • pečlivost a důslednost
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

Nabízíme:
  • zázemí velké a perspektivní společnosti
  • odpovídající mzdové hodnocení, perspektivní uplatnění v rámci firmy
  • příspěvek na penzijní připojištění při přechodu pracovního poměru na dobu neurčitou
  • závodní stravování, jazykové vzdělávání

Místo výkonu práce: Zlínský kraj (Uherský Brod)
Typ pracovního poměru: HPP
Možnost nástupu: ihned / dohodou

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ a uvádějte značku 18073/TECH/AND.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2014. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Jiná sdělení

Pro našeho významného klienta, jednoho z největších světových producentů ručních zbraní hledáme vhodného kandidáta na pozici:

TECHNOLOG povrchových úprav / Zlínský kraj / AND