Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  TECHNOLOG (30-35000,- Kč)

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní

Hledáte pracovní uplatnění na pozici Technologa v Jihomoravském kraji? Máte přehled nebo zkušenosti ve strojírenství a ovládáte anglický nebo německý jazyk?
Pak neváhejte a kontaktujte nás!

Významná mezinárodní strojírenská společnost hledá vhodné kandidáty na pozici:

TECHNOLOG (30-35000,- Kč)

Náplň práce:

  • provádění kalkulace nákladů a výpočtů a zpracování norem a normativů pro jednotlivé pracovní postupy
  • zpracování cenových nabídek pro zákazníky
  • stanovení technologických postupů a technických podmínek pro výrobu jednotlivých produktů
  • optimalizace spotřeby časů a výkonů
  • stanovení požadavků na zajištění výrobních zařízení a nástrojů pro příslušné výrobní procesy
  • specifikace materiálů, kontroly jakosti a technických zkoušek

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v oboru strojírenství
  • znalost materiálů a jejich vlastností, pracovních postupů v oboru kovovýroby (svařování oceli, nerezu a hliníku, lisování, ohraňování, ohýbání a vysekávání na CNC strojích a montáži ocelových konstrukcí)
  • aktivní znalost AJ nebo NJ
  • znalost norem a technické dokumentace

Nabízíme

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • možnost dalšího rozvoje
  • zajímavé finanční ohodnocení včetně bonusů a 13. mzdy
  • příspěvek na ubytování
  • jazykové a odborné kurzy
  • dovolená navíc
  • závodní stravování
  • nástup dle dohody, možný ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět."

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás