Volné pracovní místo  TECHNOLOG ELEKTRO, programování PLC

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 5-30-226086. Máte zkušenosti s programováním a nastavováním řídících systémů PLC SIMATIC S5/S7 a výrobních linek? Hledáte stabilní práci přímo v Hradci Králové?<br/>
<br/>Využijte jedinečnou příležitost pracovat pro tradiční českou společnost, významného výrobce zajímavých a designových výrobků. <br/>
<br/>V současnosti hledáme vhodného uchazeče na pozici: <br/>
<br/>Programátor PLC / technolog elektro<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> programování a nastavování PLC SIMATIC S7 technologie</li>
<li> nastavování výrobních linek</li>
<li> tvorba a práce s technickou dokumentací</li>
<li> plánování činností elektroúdržby</li>
<li> spolupráce s mistrem údržby</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání se zaměřením na automatizační techniku</li>
<li> praxe s programováním PLC systémů</li>
<li> vyhláška č. 50 § 6</li>
<li> znalost měření a regulace, slaboproud</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> stabilní a ekonomicky silný zaměstnavatel</li>
<li> 70 Kč stravenky</li>
<li> 300 Kč na penzijní pojištění</li>
<li> 4 týdny dovolené</li>
<li> 2 sick days</li>
<li> zájem o dlouhodobou spolupráci</li>
<li> motivující finanční ohodnocení v závislosti na individuálních schopnostech uchazeče</li>
<li> prostor pro osobní růst</li>
</ul>