Volné pracovní místo Technolog - junior pro chemický průmysl

aktivní
PersCom s.r.o.
Místo pracoviště
Lovosice
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské
Hrubý plat
dle kandidáta

Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se sídlem v Lovosicích, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou tréninkovou pozici:

Náplň práce:

Rychlé a intenzivní vzdělávání směřující k zvládnutí technologie výroby a získání všech potřebných znalostí pro samostatnou práci technologa. Práce zahrnuje např.

  • účast na auditech, bilancích a teoretických kalkulacích
  • provádění měření a vzorkování dle potřeb jednotlivých oddělení
  • podporu ostatních oddělení společnosti dle pokynů coache

Požadujeme

  • VŠ vzdělání chemické (i absolvent)
  • výborné analytické schopnosti, znalost matematických a statistických metod
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka (podmínkou!)
  • schopnost intenzivního a rychlého vzdělávání podmínkou, vlastní zájem o další sebevzdělávání
  • komunikační, organizační schopnosti
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů
  • intenzivní tréninkový program
  • zázemí prosperující společnosti se zahraničním zázemím
  • příležitost i pro absolventy!

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.