Volné pracovní místo  Technolog/ Kalkulant

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

Technolog/ Kalkulant

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Technolog/ Kalkulant

Pracovní náplň

Tvorba rozpočtů výrobních nákladů
Tvorba a kontrola cenových nákladů při realizaci projektu
Komunikace s dodavateli a subdodavateli
Zpracování a posuzování cenových nabídek

Požadujeme

Požadujeme

min. SŠ vzdělání v oblasti strojírenství
Praxi v oboru alespoň 3 roky
Znalost technické dokumentace
ŘP skupiny B

V případě zájmu zašlete životopis skrze odpovědní formulář

Nabízíme

Nabízíme

odpovídající platové ohodnocení
stabilní zaměstnání u tradiční české společnosti
pracovní dobu 37,5 hod. týdně
pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
příspěvek na zaměstnanecké stravování
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní pojištění
odměnu za doporučení nového zaměstnance
příspěvek na dopravu

Máte zájem o nabídku Technolog/ Kalkulant?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nataša Buriánová z Kariéra spol. s r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Technolog/ Kalkulant

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.