Volné pracovní místo Technolog lisování - Písecko

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Písecko
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou
Hrubý plat
30000 - 40000 Kč/měs

Náš klient, společnost se sídlem na Písecku, Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici Technolog lisování.

Náplň práce:
  • koordinace optimalizací nebo modifikací nástrojů
  • podílení se na zavádění nových výrobních prostředků
  • organizace zkoušek nástrojů
  • analýza produktivity a problémů jednotlivých nástrojů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • znalost problematiky materiálů
  • znalost procesu tváření za studena
  • schopnost práce s 3D modely
  • orientace v technické dokumentaci (výkresy, tolerance, normy)
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • zkušenosti z automotive výhodou
  • časová i místní flexibilita

Nabízíme

  • perspektivní a stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • široká škála firemních benefitů (příspěvek na stravu, dopravu, rekreaci, penzijní a životní pojištění, atd.)
  • možnost zaškolení v technickém centru v mateřském závodě ve Francii
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost závodního stravování

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.