Volné pracovní místo  TECHNOLOG POVRCHOVÝCH ÚPRAV

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

TOP zaměstnavatel v regionu, stabilní společnost, hledá zkušeného kolegu do svého týmu.<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> plánování kapacity výrobního zařízení </li>
<li> optimalizace postupů a procesů s ohledem na kvalitu, termíny a náklady </li>
<li> péče o lakovací zařízení a jejich komponenty, zajištění výborného technického stavu </li>
<li> vývoj, standardizace lakovacích stojanů, procesů a testů </li>
<li> péče při nábězích sériové výroby, včetně vzorků </li>
<li> podpora a technologické školení zaměstnanců (včetně čištění odpadních vod a zacházení s nebezpečnými látkami) </li>
<li> zpracování preventivních nástrojů kvality do podkladů užívaných pro výrobní proces (P-FMEA) </li>
<li> návrh a zpracování analýz, norem spotřeby času ve výrobním procesu dle metody MTM</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání – strojírenství, technický/ chemický směr</li>
<li> technologické znalosti a kvalifikace dle metod a procesů v technologii povrchových úprav (znalost MTM, popř. REFA)</li>
<li> znalost práce s PC (MS Office)</li>
<li> komunikativní znalost anglického jazyka</li>
<li> vysoká míra vlastní iniciativy, schopnost rozhodování, ekonomické myšlení, svědomitost a spolehlivost</li>
<li> znalost SAP výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
<li> propracovaný systém benefitů</li>
<li> příspěvek na důchodové pojištění</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
</ul>