Volné pracovní místo TECHNOLOG PRO VÝROBU ELEKTRICKÝCH STROJŮ

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Zlínský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Hledáte práci ve Zlínském kraji na pozici TECHNOLOG PRO VÝROBU ELEKTRICKÝCH STROJŮ? Máte zkušenosti s tvorbou technologických postupů a orientujete se v oblasti výroby elektrických strojů? Pak neváhejte, tato nabídka je určena právě pro Vás!

Dynamicky se rozvíjející česká společnost, zabývající se výrobou elektrických strojů, hledá do svého týmu zkušeného pracovníka na pozici:

TECHNOLOG PRO VÝROBU ELEKTRICKÝCH STROJŮ

Náplň práce:

  • tvorba technologických postupů pro výrobu
  • normování práce, kontrola průběhu výroby
  • úzká komunikace s konstruktéry a výrobou
  • reporting výrobnímu řediteli

Požadujeme

  • praxe na podobné pozici min. 2 roky
  • výborná orientace v oblasti výroby elektrických strojů
  • zkušenosti s tvorbou technologických postupů
  • AJ/NJ na středně pokročilé úrovni (písemně)

Nabízíme

  • stabilní práce v perspektivní společnosti
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké benefity
  • příspěvek na relokaci, možnost ubytování

Místo výkonu práce: Zlínský kraj (severní část)

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.