Volné pracovní místo  Technolog strojní výroby

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Zavedená firma zabývající se návrhem, konstrukcí a kusovou výrobou vzduchových chladičů, tlakových nádob a ocelových konstrukcí pro energetiku a chemický a potravinářský průmysl hledá do svého týmu nového kolegu s praxí v technologii ve výrobním závodě.
Náplň práce:
účast na zavádění nových technologických postupů do výroby
spolupráce s útvarem konstrukce při zpracování konstrukční dokumentace výrobků
kontrola dodržování předepsaných postupů ve výrobě
zpracování technologických postupů výroby
podpora výroby ( návrhy přípravků, konkrétních postupů, aktivita s připraveností výroby, podpora – jak vyrobit )

Požadujeme

VŠ/SŠ strojního směru
praxe v technologii strojírenského podniku nutností
znalost AutoCad (základní), MS Office
spolehlivost, pracovitost, schopnost jednat s lidmi
schopnost týmové práce i samostatnosti, ochotu učit se

Výhodou (ne podmínkou):
zkušenosti z oblasti svařování, obrábění či povrchových úprav kovů
znalost anglického jazyka - čtení textů, norem, specifikací
znalost informačního systému Helios Orange

Nabízíme

motivující finanční podmínky odpovídající odvedené práci
pět týdnů dovolené
jazykový kurz AJ, RJ v zaměstnání
možnost dalšího vzdělávání v oboru a profesního růstu

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".