Volné pracovní místo  TECHNOLOG SVAŘOVÁNÍ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 4-30-226050. Tradiční a stabilní společnost rozšiřuje své výrobní kapacity a je třeba najít šikovného TECHNOLOGA se znalostmi v oblasti hutnictví. Výroba je velmi zajímavá a nejde o montáž na linkách. <br/>
<br/>Náplň:<ul>
<li> tvorba, zavádění a normování technologických postupů - svařování</li>
<li> řešení návrhů a doporučení na jejich změny</li>
<li> zvýšení efektivnosti kvality výrobků</li>
<li> zpracovávání podkladů pro poptávkové řízení</li>
<li> analýzy efektivity práce </li>
<li> navrhování technologických prostředků a opatření s cílem zvýšení efektivnosti a snížení nákladů</li>
<li> komunikace s předvýrobními úseky</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání technického zaměření</li>
<li> praxe v oblasti strojírenské technologie strojů</li>
<li> zkušenost s hutními materiály</li>
<li> orientace v oblasti systémů jakosti dle ISO 9001</li>
<li> zkušenosti v oblasti svařování</li>
<li> řidičský průkaz sk. B</li>
<li> znalost angličtiny, nebo němčiny výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené </li>
<li> příspěvky na stravování </li>
<li> zkrácená pracovní doba o půl hodiny/den </li>
<li> penzijní připojištění - max 1000Kč</li>
<li> jazykové kurzy</li>
<li> možnost postuoupit v platové třídě výměnou za zkrácení dovolené</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.