Volné pracovní místo TECHNOLOG VE STROJÍRENSTVÍ - MONTÁŽE

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Pardubický kraj
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Popis pracovní nabídky

Hledáte uplatnění jako technolog ve výrobní společnosti?
Máte praxi ve strojírenství, případně elektrotechnice?
Máte komunikativní znalost anglického jazyka?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní výrobní společnost, která působí v oblasti strojírenské výroby, hledá novou posilu na pozici :

TECHNOLOG VE STROJÍRENSTVÍ – MONTÁŽE – PARDUBICKÝ KRAJ

Náplň práce:

  • zlepšování stávajících technologických postupů
  • tvorba nových technologických postupů pro montáže strojů
  • zodpovědnost za administraci a obnovu dílenských nástrojů a nářadí
  • vyjasňování technické dokumentace s oddělením konstrukce

Požadujeme

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského/e­lektrotechnic­kého směru
  • znalost strojírenské technologie
  • všeobecný technický rozhled
  • komunikativní znalost AJ
  • pro-aktivní přístup, samostatnost, týmový hráč

Nabízíme

Nabízíme:

  • samostatnou a odpovědnou práci na novém projektu
  • spolupráci v rámci mezinárodního týmu
  • zázemí mezinárodní prosperující společnosti
  • možnost profesního i osobnostního růstu
  • využití cizích jazyků
  • zajímavé mzdové ohodnocení, bonusový systém
  • atraktivní balíček firemních benefitů dle kolektivní smlouvy (roční bonusy, penzijní připojištění, týden dovolené navíc, výhodné telefonování, závodní stravování a další..)

Místo výkonu práce: Pardubický kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce Technologa ve strojírenství v Pardubickém kraji? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.