Volné pracovní místo  TECHNOLOG|AUTOMOTIVE|AŽ 40 000 KČ|

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-30-226483. Chcete se stát součástí silné mezinárodní společnosti působící v oblasti automotive?<br/>
<br/>Pokud máte zkušenosti s tvorbou technologických postupů, komunikací v anglickém jazyce a tvorba výrobních layoutů je pro vás denní rutina, tak hledáme možná právě vás.<br/>
<br/>Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici "TECHNOLOG|AUTOMOTIVE|AŽ 40 000 KČ|".<br/>
<br/>Pracovní náplň:<br/>
<ul>
<li> stanovení technologických podmínek</li>
<li> specifikování nových výrobních zařízení </li>
<li> kontrola nových výrobních linek</li>
<li> tvorba layoutu výrobních linek</li>
<li> tvorba technologických požadavků pro výrobní linky</li>
<li> tvorba a správa výrobně-technologické dokumentace</li>
<li> výběr vhodných dodavatelů strojů a zařízení</li>
<li> podílení se na zvyšování kvality a snižování zmetkovitosti</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> min. SŠ vzdělání technického směru</li>
<li> praxe ve výrobní společnosti </li>
<li> středně pokročilá znalost AJ</li>
<li> orientace v oblasti tvorby technologických postupů a layoutů</li>
<li> uživatelská schopnost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)</li>
<li> ochota pracovat v týmu</li>
<li> ochota dále rozšiřovat své profesní zkušenosti </li>
</ul>
<br/>Výhodou:<ul>
<li> zkušenosti v automotive oblasti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> příspěvek na dopravu a ubytování (možnost poskytnout byt)</li>
<li> příplatky na stravování (stravenky)</li>
<li> pracovní smlouva na dobu neurčitou</li>
<li> životní a penzijní připojištění</li>
<li> high-tech prostředí mezinárodní společnosti</li>
<li> možnosti dalšího vzdělávání a růstu</li>
</ul>