Volné pracovní místo Telefonista - vymáhání pohledávek

aktivní
ADECCO spol.s r.o.

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Místo pracoviště
Praha 8
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Přidej se k našemu týmu operátoru vymáhání pohledávek. Využij svoji silnou osobnost a nastartuj kariéru v bankovnictví. Budeš kontaktovat naše klienty za účelem dohody na úhradě dluhu, navrhovat řešení a pečovat o včasnou úhradu pohledávek. Za to dostaneš motivační mzdu, šanci růst a spoustu benefitů!

Náplň práce:

  • Telefonická komunikace s klienty za účelem dohody na úhradě dluhu (aktivně i pasivně)
  • E-mailová a korespondenční komunikace s klienty
  • Administrativa spojená s pohledávkami, práce s interní databází
    • Navrhování řešení, snaha o co nejvčasnější uhrazení pohledávek

Požadujeme

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Výborné komunikační schopnosti, schopnost vyjednávat a přesvědčovat
  • Odolnost vůči stresu a časovou flexibilitu
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Zkušenosti z oblasti správy pohledávek výhodou, rádi Vás ale zaučíme

Nabízíme

  • Odpovídající mzdu + bonusy
  • Práci v Praze na ve směnném provozu na HPP
  • Možnost osobního a karierního růstu
  • Prostor pro seberealizaci v prostředí banky, která se nebojí jít kupředu
  • Bohatý program zaměstnaneckých benefitů
  • Nástup možný ihned nebo dle domluvy