Volné pracovní místo  TELEFONNÍ KONZULTANT - flexibilně HPP6 i HPP8!

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

MediaCall s.r.o., vystupující pod značkou Mediaservis, nabízí uplatnění v oblasti telemarketingových a kurýrních služeb v České republice.

  • telefonické kontaktování klientů předních českých a slovenských bank, pojišťoven, tel. operátorů atd. s nabídkou rozšiřujících služeb či úprav stávajících smluv
  • péče o klienty a klientský servis (oslovování konkrétních zákazníků s nabídkou "na míru")
  • administrativní práce s PC

Požadujeme

  • výborné komunikační dovednosti + prodejního ducha!
  • zodpovědnost a trestní bezúhonnost
  • uživatelskou znalost PC a MS Office
  • aktivní přístup k práci
  • ochotu učit se novým věcem
  • dvousměnný provoz HPP 08.30-17.00 / 12.30-21.00 (max.)
  • zkrácený úvazek 6hod. 08.30-15.00/ 15.00-21.00

Nabízíme

ZAKLÁDÁME SI NA PROFESIONALITĚ A SERIÓZNOSTI! JSME CALL CENTRUM S TRADICÍ A STOJÍME SI ZA PROFESIONÁLNÍM PŘÍSTUPEM JAK K ZAMĚSTNANCI, TAK K ZÁKAZNÍKOVI- FÉROVÉ PŘÁTELSKÉ JEDNÁNÍ I ODMĚŇOVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ ZA JEJICH PRÁCI!
AKTUÁLNÍ ROZŠIŘOVÁNÍ TÝMŮ - NOVÉ PROJEKTY VÝZNAMNÝCH ČESKÝCH I SLOVENSKÝCH ZADAVATELŮ (OBLAST BANKOVNICTVÍ, POJIŠŤOVNICTVÍ, OPERÁTORSKÝCH SLUŽEB, KNIŽNÍHO KLUBU AJ.).
PŘI DOJÍŽDĚNÍ NAD 50 KM PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU!

Nabízíme:
  • práci v příjemném a mladém kolektivu
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • ničím omezené výkonnostní prémie!!! + nyní navýšení o 40% (nástupní plat: 14.000 - 20.000 Kč)
  • odborné zaškolení a průběžné vzdělávání
  • získání praxe v perspektivním oboru
  • soutěže o ceny a další atraktivní motivační prvky
  • firemní benefity – stravenky, 4 dny osobního volna navíc, Cafeterie
  • práce v centru Brna
  • možnost HPP i zkrácený úvazek (možnost i na dohodu)
+ za přivedení známého bonus 4.000 Kč!

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Den otevřených dveří
Navštivte nás nezávazně pravidelně každé ÚTERÝ v 16.00 hod., délka cca 1 hodina
Kde: Vídeňská 63, Brno (tramvaj č. 2,5,6,7 zastávka Celní)
Co Vás čeká:
  • prezentace pracovních příležitostí
  • prohlídka call centra

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím strukturovaný životopis s telefonickým kontaktem na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti MediaCall, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti MediaCall za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.