Volné pracovní místo  TELEFONNÍ OPERÁTOR/KA - flexibilní docházka, fix+provize - i 150 Kč/hod

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání

Požadujeme

Společnost Formica Group s.r.o., připravila pro studenty, rodiče na rodičovské dovolené a aktivní důchodce možnost brigády s flexibilní docházkou dle vašich možností.

Nevyžadujeme předchozí zkušenost s call centrem a prodejem. Rádi Vás zaučíme!

Náplň práce je:
telefonické kontaktování stávajících a nových klientů našich dlouhodobých obchodních partnerů
prezentace produktů a služeb
zjišťování spokojenosti zákazníků
zadávání výsledků hovorů do interního informačního systému

Co získáte?
férového zaměstnavatele
garantovaný fix + nadstandartní bonusy a provize
pravidelné a včasné vyplácení mzdy
svobodné rozvržení a délku pracovní doby

Co očekáváme od uchazečů?
znalost práce na PC
chuť každý den telefonovat
příjemný hlasový projev
pozitivní myšlení a přístup k práci
pravidelnou docházku minimálně 80 hodin měsíčně
min. věk 17 let

Co Vám nabízíme?
fixní mzdu + bonusy a provize z uzavřených objednávek
průměrný výdělek 20.000 – 28.000 Kč
soutěže a hry o hodnotné ceny
možnost výběru směn - Po až Ne
občerstvení na pracovišti a relax zónu pro zaměstnance
neformální dress code
osobní přistup trenérů a supervizorů
přátelské kolektiv a příjemné pracovní prostředí