Volné pracovní místo  TELEFONNÍ SPECIALISTA - ZLÍN

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Máte zájem o práci v kanceláři, máte zkušenosti v komunikacích s lidmi, jste otevření a přátelští? V tom případě máme pro Vás nabídku nově otevřené pracovní pozice TELEFONNÍHO SPECIALISTY ve ZLÍNĚ<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> oslovování registrovaných zákazníků</li>
<li> uzavírání telefonních objednávek</li>
<li> péče o svěřené zákazníky a komunikace s nimi</li>
<li> administrativa v rámci dané pozice</li>
</ul>
<br/>MOŽNOST PRÁCE NA ZKRÁCENÝ ÚVAZEK

Požadujeme

<ul>
<li> SOU/SŠ vzdělání </li>
<li> příjemný hlasový projev</li>
<li> zkušenosti na pozici telefonního operátora velkou výhodou</li>
<li> aktivní přístup ke svěřeným úkolům</li>
<li> zájem o dlouhodobou spolupráci</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> práce v nových prostorech v centru Zlína</li>
<li> mladý a dynamický kolektiv</li>
<li> fixní mzda + prémie za odvedenou práci</li>
<li> podílení se na prodejní strategii společnosti (pravidelné porady)</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".