Volné pracovní místo  Tester co se nebojí automatizace v C#

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–65 000 Kč / měsíc

Hledáme šikovného SW testera, který se připojí k menšímu vývojovému týmu v naší kanceláři v Brně. Jako SW tester budete hrát klíčovou roli při zajišťování vysoké kvality a spolehlivosti našich softwarových produktů, které udávají trendy v oblasti zpracování grafiky a vysílacího softwaru. Vaše hlavní úkoly budou zahrnovat vytváření a provádění manuálních i automatizovaných testů, identifikaci a dokumentaci chyb a spolupráci s vývojovým týmem na včasném řešení problémů. Máte-li už za sebou praxi s testování a hledáte projekt u kterého využijete svůj plný potenciál neváhejte se ozvat pro více informací.

Náplň práce:
  • Provádění manuálního a automatizovaného testování pro zajištění kvality softwarových produktů.
  • Nalezené chyby a nedostatky pečlivě identifikovat a detailně dokumentovat.
  • Úzká spolupráce s vývojáři pro rychlé a efektivní řešení nalezených problémů.
  • Tvorba Behavior-Driven Development testovacích scénářů.
  • Využití programovacích jazyků (např. C#) pro tvorbu objektově orientovaných testů.
  • Vytváření a provedení detailních manuálních testů.

Požadujeme

  • Znalost manuálních a automatizovaných testovacích technik a nástrojů.
  • Praxe na podobné pozici.
  • Alespoň základní zkušenosti s Gherkin pro Behavior-Driven Development (BDD) testování.
  • Znalost programovacích jazyků (ideálně C#) pro tvorbu objektově orientovaných testů.
  • Schopnost vytvářet a provádět dobře napsané manuální testovací scénáře.
  • AJ umožňující práci s technickou dokumentací a alespoň základní mluvenou komunikaci.

Nabízíme

  • Možnost pracovat v dynamickém prostředí s moderními technologiemi.
  • Kariérní růst a rozvoj ve společnosti, která si zakládá na rozvoji svých zaměstnanců.
  • HW vybavení dle Vašich požadavků.
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office.
  • Možnost vycestovat do zahraničí.
  • Kurzy a školení v rámci pracovní doby.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!