Volné pracovní místo TESTER - ELEKTRO (25.000 - 30.000,- Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Havířov
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Chcete se ucházet o místo ve stabilní nadnárodní firmě, máte VŠ vzdělání v oboru elektro?

Potom neváhejte a přihlaste se do výběrového řízení na pozici:

TESTER – ELEKTRO

* Kontrola hotové výroby – Plošné spoje

  • Práce s testovacím SW

  • Komunikace s výrobou

  • Podávání výstupu z kontrol

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (Elektrotechnika slaboproud)

  • Praxi v oboru elektro

  • Ochotu pracovat na 3 směny

  • Schopnost učit se novým věcem

Nabízíme

  • Stabilní pozice v nadnárodní společnosti

  • Roční bonusy dle hospodářských výsledků

  • Jazykové kurzy

  • Příjemné a čisté prostředí

  • Místo výkonu práce: Havířovsko

LAB INŽENÝR TESTOVÁNÍ ELEKTRONIKY PCB HW SW (25.000 - 50.000 Kč)
Ideální pracovní pozice pro kandidáty, kteří chtějí uplatnit své znalosti / praktické dovednosti v laboratoři pro testování, validaci a charakterizaci elektronických komponent. Využiješ nebo rozšíříš své dovednosti v oblastech jak ...
Jobs Contact Consulting, s.r.o. Moravskoslezský kraj Plný úvazek
aktivní
Kvalitář/ka
náplň práce: -vizuální kontrola kabelových svazků a jejich oprava v případě neshody, -zdravotně neškodná a nenamáhavá práce v příjemném kolektivu nabízíme: -stravenky -za sobotní směnu extra příplatek Nástup: -ihned – práce cca n ...
YURA Corporation Czech, s.r.o. Studentská 1554/1, Havířov Brigády