Volné pracovní místo  Tester řídících systémů

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, zabývající se návrhy, výrobou a montáží zařízení pro dopravu a železnici, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Tester řídících systémů / Praha

Jedno z oddělení se zabývá řízením a automatizací tramvajové a trolejbusové dopravy. Rolí testera v tomto týmu jsou zkoušky (funkční, integrační, FAT) dílčích komponentů a rozvaděčů našich řídících systémů.

Náplň práce:
  • Příprava a vytváření testovacích scénářů k danému projektu;
  • Provádění funkčních zkoušek na naší zkušebně;
  • Hodnocení výsledků zkoušek a vydávání zkušebních protokolů;
  • Správa příslušné dokumentace k provádění zkoušek;
  • Komunikace s projektanty a vývojáři během testování.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru (vyhláška 50, resp. zákon
250/2021 podmínkou)
pečlivost a systematičnost
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Ochotu učit se nové věci
  • Znalost čtení obvodových a montážních schémat
  • Znalost práce se základní měřící technikou
  • Znalost AJ na úrovni práce s technickou dokumentací

Výhodou:
  • Zájem o dopravní techniku
  • Základní znalosti elektroniky
  • Znalost PLC systémů (používáme B&R)
  • Zkušenosti s automatizovanými testy

Nabízíme

  • Přátelský kolektiv (rádi se setkáváme i mimo práci, např. na kolech nebo
volejbalu)
  • Možnost profesního rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Prostor pro kreativitu – předkládání návrhů a opatření ke zlepšení
  • 13. plat podle výsledků společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na MultiSport kartu
  • Jazykové kurzy
  • Stravenky
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Cafeterie
  • Většinou máme nejméně 2x ročně celofiremní setkání
  • Pozice je vhodná pro absolventy:-)

Termín nástupu: ihned/dle dohody
Místo pracoviště: Praha 8

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ skrze odpovědní formulář a uvádějte značku 31520/TŘS/SED.