Volné pracovní místo  TESTS for the BEST zajímavé QA projekty

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–70 000 Kč / měsíc

Hledáme nadané duše do týmu! Jsi programátor/ka, ale zjistil/a jsi, že to není úplně tvůj šálek kávy (nebo Javy)? Přesto tě IT baví a chceš se zkusit profilovat trošku jinak? Potom jsi tady na správném místě!
Můžeš začít jako tester, a jestli za půl roku u testování zůstaneš, vrátíš se na post vývojáře nebo si budeš hrát třeba s frontendem, to záleží na tobě.
Není to fair nabídka?
Jsme mezinárodní, projektově orientovaná firma a pracujeme především na zahraničních zakázkách – takže pokud chceš zlepšit angličtinu, můžeš to vzít jako dobrou výzvu.

Náplň práce:
  • Co se testování týče, využiješ nejvíc Javu, Python, C++ nebo C# (dle projektu)
  • Čeká tě především testování webových aplikací
  • SOAP & REST, nástroje: Selenium, Spock či Greb
  • Pracujeme ve SCRUMu

Požadujeme

  • Komerční praxe jako vývojář aplikací nebo automatizovaný tester min 1 rok
  • Nehledáme supermana; projekty si můžeš volit podle svého tech stacku (Java, Python, C++, C# a občas JS)
  • Angličtina: B2 na komunikativní úrovni
  • Výhodou: zkušenost s nástrojem Selenium

Nabízíme

  • HPP nebo IČO
  • Nástup- včera bylo pozdě
  • Pružná pracovní doba s homeofficem
  • Firemní akce
  • Kurzy, příspěvky na vzdělání
  • Stravenky, občerstvení na pracovišti

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku TESTS for the BEST zajímavé QA projekty?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavel Fiala z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku TESTS for the BEST zajímavé QA projekty

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.