Zařazeno v oborech:
Vydavatelství, tisk a polygrafie
Pozice:
Tiskař
Lokalita:
Olomouc
Může se Vám hodit:
Tiskař Olomouc

Volné pracovní místo Tiskař – super příležitost v Olomouci! (od 25.000 Kč)

aktivní
SUGESTO s.r.o.
Místo pracoviště
Olomouc
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou

Hledáte práci v oblasti tisku? Máte zkušenosti s ofsetovým tiskovým strojem? Pak jste na správné adrese! Společnost v Olomouci přijme do týmu tiskařů nového kolegu či kolegyni! Už jste nám zaslal/a svůj životopis?

Náplň práce:

  • budete obsluhovat a seřizovat ofsetový tiskový stroj
  • je důležité kontrolovat kvalitu výtisku a vzniklé nedostatky řešit
  • musí se dohlížet také na celkový chod stroje a případné poruchy hlásit údržbě
  • samozřejmostí je také práce se systémem a tvorba potřebných dokumentací

Požadujeme

  • vzdělání v polygrafickém oboru je výhodou
  • určitě praxi na ofsetovém tiskovém stroji
  • také uvítáme ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • přijímáme samostatné pracovníky s pozitivním pracovním naladěním :)

Nabízíme

  • získáte práci na HPP se smlouvou přímo u zaměstnavatele – úspěšné výrobní společnosti v Olomouci
  • budete pracovat v novém a čistém prostředí a s moderním strojem
  • vládne u nás přátelská atmosféra
  • za vaši práci Vás velice štědře finančně odměníme
  • nabízíme také spoustu firemních benefitů
  • stravovat se můžete přímo na pracovišti
  • bereme Vás klidně ihned!