Volné pracovní místo  Tmelič Praha

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vyučení

Láká Vás zajímavá pracovní příležitost v oblasti letecké výroby? Jste manuálně zruční přesní a pečliví?Rádi byste se podíleli na výrobě letadel u největšího výrobce letecké techniky v České republice?Pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • příprava pro tmelení
  • tmelení sestav
  • začištění tmelených míst
  • práce podle technické dokumentace

Požadujeme:
  • manuální zručnost pečlivost
  • schopnost pracovat podle technické dokumentace
  • spolehlivost zodpovědnost flexibilita
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • schopnost učit se novým věcem

Nabízíme:
  • možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na úrazové připojištění
  • pracovní doba 375 hodiny týdně (jednosměnný provoz)
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • slevy v zaměstnaneckém elektronickém obchodu
  • možnost ubytování v okolí společnosti (cca 1500-2000-)
  • příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (cca 20 minut autobusem z Kobylis).