Volné pracovní místo Traffic operator/Dispečer

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Středočeský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Popis pracovní nabídky

  • Komunikace s dopravci
  • Monitoring transportních operací
  • Komunikace s dodavateli, se zákazníky
  • Kontrola manifestů
  • Jedná se o práci v třísměnném provozu.
  • Koordinace dopravy (komunikace se zákazníky, dodavateli, dopravci)
  • Monitorování plánovaných tras (doba jízdy, pozice kamionu)
  • Řešení neočekávaných situací, problémů
  • Příprava a kontrola příslušné dokumentace
  • Příprava reportů

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti automobilového průmyslu hledáme vhodného kandidáta na pozici:
Traffic operator/Dispečer

Požadujeme

  • Praxe v automotive na dispečerské pozici výhodou
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Středně pokročilá znalost AJ (70 % komunikace v AJ e-mail, telefon)
  • Znalost MS Office
  • Samostatnost
  • Flexibilita
  • Zodpovědnost
  • Organizační schopnosti
  • Týmový hráč

Nabízíme

  • práce v prosperující společnosti
  • vhodné i pro absolventy
  • fixní platové ohodnocení
  • pracoviště servisní centrum Kolín – Ovčáry
  • nástup ihned

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

Dispečer dopravní kanceláře
- komunikace s klienty a dopravci - koordinace a plánování vytíženosti autobusů - kalkulace služeb - tvorba nabídek - odbavení řidičů
Gumdrop s.r.o. Na Průhoně 159, 252 50 Vestec Plný úvazek
aktivní
DOPRAVNÍ DISPEČER/KA #7922422
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou mezinárodní logistickou společnost, vhodné kandidáty/kandidátky na pozici: DOPRAVNÍ DISPEČER/KA Popis pozice / Náplň práce: · Zajištění a organizace přeprav FTL ...
People Consulting s.r.o. Kolín Plný úvazek
týden
Dispečer/ka
Pracovní náplň: Plánování svozů od zákazníků společnosti, optimalizování svozových tras, kontrola dodržování svozových tras, odpovědnost za dodržování legislativy, příprava podkladů pro řidiče, plánování personálního obsazení vozi ...
NYKOS a.s. 71, Ždánice Plný úvazek
týden
DISPEČER - SPEDITER MKD
DISPEČER - SPEDITER MKD - znalost práce s PC, zkušenosti v oboru a praxe podmínkou a vlastní kontakty výhodou, aktivní znalost NJ , AJ výhodou, životopis (CV) na e-mail: <!--poslatEmail-->
Winner Spedition CZ s.r.o. Na Louce 97, Králův Dvůr Plný úvazek
týden
Dispečeři
Místo výkonu práce: Plazy č.p. <!--poslatEmail-->Mladá Boleslav 1 Dispečer pro expresní mezinárodní dopravu. Požadujeme: • SŠ vzdělání, (technické či ekonomické výhodou) • zajišťování přeprav z celé Evropy • praxe na obdobné po ...
RULC s.r.o. 14, Plazy Plný úvazek
aktivní
Dispečer dopravy a přepravy - uklízečka
Požadujeme řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Místo výkonu práce: Cihlářská 445, Kutná Hora - Sedlec
SILNICE ČÁSLAV - HOLDING, a.s. Cihlářská 445, Kutná Hora Plný úvazek