Volné pracovní místo Trainee – Mechanik/Seřizovač (zajímavé podmínky!)

aktivní
SUGESTO s.r.o.
Místo pracoviště
Prostějov
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou

Výrobní společnost se sídlem v Prostějově hledá šikovného mechanika a zároveň nabízí skvělou příležitost také absolventům technických oborů! Chcete nastartovat svoji kariéru v mezinárodní výrobní společnosti? Tak nám neváhejte zaslat Váš životopis!

Náplň práce:

  • seřizování výrobního stroje dle zakázek, obsluha stroje
  • kontrola funkčnosti stroje a kvality výrobků, provádění měření
  • mechanická údržba stroje, tvorba příslušné dokumentace

Požadujeme

  • SOU/SŠ – technický obor
  • schopnost čtení výkresů a zkušenosti s měřením
  • šikovné ruce, chuť učit se a pracovat na směny

Nabízíme

  • různorodá práce v přátelském kolektivu zahraniční výrobní společnosti
  • spousta příležitostí ke kariérnímu i osobnímu rozvoji
  • mzdové ohodnocení s možným růstem dle šikovnosti
  • stravování přímo v areálu společnosti
  • systém zaměstnaneckých benefitů
  • práce na HPP
  • Prostějov
  • nástup možný ihned

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.