Volné pracovní místo  TRANSPORT SPECIALISTA VNITROSTÁTNÍ DOPRAVY

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

KB Recruitment Services je personálně poradenskou společností poskytující komplexní služby v oblasti lidských zdrojů. Náš tým tvoří zkušení konzultanti s mnohaletou praxí v oboru poskytující služby v oblasti náboru pracovníků na vyšší, střední a nižší administrativní pozice, řízení lidských zdrojů, marketingu, psychodiagnostických vyšetření, poradenství IT, outplacement.

Zahraniční společnost zajišťující tuzemskou a mezinárodní nákladní přepravu, skladovací a logistické služby hledá vhodného kandidáta / kandidátku na pozici transport specialista vnitrostátní dopravy.

Požadavky: minimálně SŠ vzdělání, dopravní zaměření výhodou, komunikativní znalost angličtiny (kontakt se zahraničními klienty), němčina vítána, praxe v dopravním dispečinku alespoň 1-2 roky, PC - uživatelská znalost. Dobré komunikační a organizační dovednosti, odolnost vůči stresu, spolehlivost, zodpovědnost.

Náplň práce: plánování, organizování, sledování a evidence přeprav; komunikace se zákazníky a dopravci, přímý kontakt s řidiči, plánování vozidel.

Nástup: ihned.
Platové ohodnocení: velmi dobré.
Firemní benefity: týden dovolené navíc, možnost 13. platu, příspěvky na stravování a dopravu.
Pracovní lokalita: Kolínsko.
Ubytování: není zajištěno, lze přes realitní kanceláře.

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".