Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce
Pozice:
Truhlář
Lokalita:
Ostrava-město
Může se Vám hodit:
Truhlář Ostrava-město

Volné pracovní místo TRUHLÁŘ (nutné vyučení v oboru)

aktivní
ADECCO spol.s r.o.

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Místo pracoviště
Ostrava
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Pro našeho významného klienta, přední českou společnost s dlouholetou tradicí, hledáme vyučené TRUHLÁŘE.

Nabízíme:

  • práci na HPP a dlouhodobou spolupráci
  • místo výkonu práce: Ostrava
  • 75 Kč/hod – MOŽNOST PŘESČASŮ!
  • nástup ihned
  • po zapracování přechod do kmenového stavu společnosti

Požadujeme:

  • vyučení v oboru truhlář/tesař podmínkou
  • orientaci v technické výkresové dokumentaci
  • zkušenosti s prací s masívem
  • zkušenosti s CNC výhodou
  • práce ve dvousměnném provozu (5:45 – 14:00, 13:45 – 22:00)
  • samostatnost a zodpovědnost
  • výborný zdravotní stav

Kontakt:

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete IHNED svůj strukturovaný životopis (prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT)

Konzultant: Barbora Rybiařová

Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.

Podobné nabídky práce

truhlář/ka, stolař/ka - výroba nábytku
Předem volat a domluvit si schůzku !!! Vyučení v oboru nutné. Vhodné i pro absolventa/tku.
Martin Vaněk Ruská 1163/68, Ostrava Plný úvazek
aktivní
stolař, truhlář
Náplň práce: výroba a případná montáž saunových kabin Požadujeme: preciznost, spolehlivost, zájem učit se nové věci Mzda: 80 - 115 Kč/hod Zaměstnanecké výhody: motivační odměny Místo výkonu práce: Šalounova 470/38, Ostrava - V ...
VITAL TREND s.r.o. Šalounova 470/38, Ostrava Plný úvazek
aktivní
Stolař/ka
Místo výkonu práce: Lešetínská 47, Ostrava - Kunčice Předem volat a domluvit si schůzku na tel.: <!--poslatEmail-->. Ranní směna od 5.00 do 13.30 hod. Nástup možný ihned. Mzda + benefity.
Prokond s.r.o. Lešetínská 614/47, Ostrava Plný úvazek
aktivní
Stolař/ka - truhlář/ka
Místo výkonu práce: Pustkovecká 45, Ostrava - Pustkovec V případě zájmu volejte Po-Pá od 9.00 do 16.00 hod. nebo pište na e-mail. Výroba nábytku, montáž nábytku, pokládka podlah, koberců.
Stolařství Moravia s.r.o. Pustkovecká 65/45, Ostrava Plný úvazek, Brigády
aktivní
Stavební mistr/ová do truhlárny
Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu volejte na tel od 7.00 do 17.00 hod. nebo pište na e-mail. Vedení provozu a zakázek na truhlárně.
Stavitelství SIZO s.r.o. Ostrava Plný úvazek
aktivní
stolař/ka
Místo výkonu práce: Jaromíra Šamala 318/10, Polanka nad Odrou, 725 25 Ostrava 25 INTERIÉROVÁ FIRMA HLEDÁ STOLAŘE PRO VÝROBU NÁBYTKU. UPŘEDNOSTNĚNI BUDOU UCHAZEČI SE ZNALOSTÍ PROGRAMOVÁNÍ CNC STROJŮ A ZNALOSTÍ NĚMECKÉHO NEBO ANGLI ...
KASCH - interiér s.r.o. Jaromíra Šamala 318/10, Ostrava Plný úvazek