Volné pracovní místo TRUHLÁŘ

aktivní
Zálešák s.r.o.
Místo pracoviště
Bánov, okr. Uherské hradiště, Zlínský kraj
Pracovní poměr
Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou

Popis pracovní nabídky

Přijmeme do hlavního pracovního poměru vyučeného truhláře.
Nástup možný ihned.

Požadujeme

Řidičský průkaz sk. B podmínkou.

Podobné nabídky práce

Truhláři - výroba nýbytku.
Náplň práce: výroba nábytku, montáže, Požadavky: preciznost, flexibilita, řidičský průkaz B , samostatnost, spolehlivost Výhody: fin. odměny , příspěvky na dopravu
MARK HOME s.r.o. Jar. Staši 3, Zlín Plný úvazek
dnes
Truhláři
TRUHLÁŘI POŽADUEJME: manuální zručnost, pečlivost, práce na PC, spolehlivost, dochvilnost. Místo je vhodné i pro absolventy. NABÍZÍME: práci na moderním zařízení (nový strojový park), více při osobním pohovoru. Možnost prodloužení ...
KRAJCAR, s.r.o. Hranická 370, Valašské Meziříčí Plný úvazek
dnes
Pracovník/ce v trulářské/stolařské výrobě
Požadujeme: bezúhonnost, zodpovědnost Nabízíme: práce na HPP ve stabilní společnosti, možnost rozvíjet organizační schopnosti a profesně růst, zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích práce, nástup možný ihned. Prv ...
POOL servis, a.s. 617, Dolní Bečva Plný úvazek
včera
truhlářský dělník/dělnice
Obsluha dřevoobráběcích strojů při výrobě menších dřevěných výrobků, manuální zručnost, osobní ohodnocení, odměny, PP s možností prodloužení na dobu neurčitou, kontakt telefonicky (8:00-16:00) nebo e-mailem ...
HALÍK - Truhlářství, s.r.o. 352, Boršice u Blatnice Plný úvazek
týden
Truhláři
Výhody: obědy, výrobní benefity Pracovní doba: 6:00 - 14:30 hod.
CHALUPA interiéry s.r.o. 98, Zlín Plný úvazek
týden
Dělníci ve výrobě nábytku
Požadavky: manuální zručnost, praxe výhodou Náplň práce: práce ve výrobě nábytku a montážích Výhody: obědy, výrobní benefity Pracovní doba: 6:00 - 14:30 hod.
týden