Volné pracovní místo  Účetní 37 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Jste motivovaná osobnost a rádi byste se realizovali v mezinárodní společnosti s vysokým potenciálem růstu? Máte zkušenosti z účetnictví? Ideálně Vás zajímají Informační technologie a domluvíte se Anglicky? Baví Vás práce s čísly, ale nechcete sedět celý den pouze u počítače? Perfektní, potom hledáme právě Vás.

Pracovní náplň
  • Spolupráce na vedení účetnictví společnosti
  • Evidence účetních operací
  • Kontrola faktur a daňových dokladů
  • Sestavování účetních výkazů a reportů pro vedení společnosti
  • Reporting DPH
  • Ad hoc úkoly a podpora hlavní účetní

Požadujeme

  • SŠ vzdělání, VŠ výhodou
  • Znalost podvojného účetnictví
  • Velmi dobrá znalost práce na počítači (MS Office) a kladný vztah k výpočetní technice
  • Aj na komunikativní úrovni alespoň B1 (hlavně písemně)
  • Praxe na obdobné pozici
  • Pečlivost
  • Zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme

  • 37 000 Kč měsíčně
  • Pracovní dobu od po-pá od 8 do 16:30h.
  • Místo výkonu práce Praha Čakovice
  • Zázemí nadnárodní společnosti se zájmem o dlouhodobou spolupráci
  • Možnost kariérního růstu
  • Smlouvu na HPP
  • Portfolio firemních benefitů