Zařazeno v oborech:
Ekonomika a podnikové finance, Bankovnictví a finanční služby
Pozice:
Účetní
Lokalita:
Zlín
Může se Vám hodit:
Účetní Zlín

Volné pracovní místo ÚČETNÍ- ASISTENTKA JEDNATELE

aktivní
Trenkwalder a.s.

Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s., která je součástí nadnárodního koncernu pracovních agentur Trenkwalder International A.G. , hledá pro svého klienta vhodné uchazeče.

Místo pracoviště
Zlín
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Popis pracovní nabídky

Požadujeme

- min. SŠ se zaměřením na ekonomiku, účetnictví
- praxe na obdobné pozici výhodou
- aktivní osobnost, časově flexibilní
- dobré znalosti práce na PC
- NJ na komunikativní úrovni výhodou
- samostatnost, zodpovědnost, komunikační dovednosti
- ŘP skup. B

Popis

- vedení účetnictví firmy (nebo případně příprava podkladů pro účetní firmu)
- vystavování faktur, vedení pokladny, kontrola plateb
- administrativní podpora jednatele
- služební cesty do Německa (v případě komunikativní němčiny)
- příprava obchodní dokumentace
- jednání s úřady a klienty

Nabízíme

- velmi dobré finanční ohodnocení
- pružnou pracovní dobu

Nástup:
- ihned, příp. dle dohody

Referenční číslo: TRK 3363

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným referenčním číslem.
Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:
Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, a to až do odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, společnost působící v oblasti obchodu s automobily, vhodného kandidáta/ku, na pozici:

Podobné nabídky práce

Účetní - vhodné i pro absolventy VŠ.
Náplň práce: zprac. faktur, účetních dokl. a jejich účtování, odpov. za ved. účetnictví, kontr. zprac. účetních operací, přípr. podkl. pro audit a daň. přiznání. Požadavky: SŠ/VŠ ekon. (fin. a účetnictví), znal. probl. účetnictví ...
SWS a. s. 157, Březová Plný úvazek
týden
Pomocná účetní.
=POŽADUJEME: • SŠ ekonomického směru, vhodné i pro absolventy • Základní znalost podvojného účetnictví, DPH, daně z příjmu • Práce na PC /Word, Excel, Outlook/ • Spolehlivost, po zapracování samostatná odborná práce =NÁPLŇ PRÁCE ...
D PLAST, a. s. U Tescomy 206, Zlín Plný úvazek
aktivní
Odborný ekonom finanční účtárny.
Požadavky: SŠ ekonom., odb. praxe v účetní oblasti výhodou, znalost progr. Abra výhodou, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, komunikativnost. Benefity: 25 dnů dovolené, zam. stravování, výhodné rekreace do Jáchy ...
Lázně Luhačovice, a. s. Lázeňské náměstí 436, Luhačovice Plný úvazek
aktivní
Provozní, analytik a účetní provozu
Jedná se o řízení provozu restauračního a ubytovacího zařízení, které je využíváno různými klienty, zejména z východních zemí. Osobně na pracovišti.
ZAREMBA Stav Group SE Družba 1223, Brumov-Bylnice Plný úvazek
aktivní
Účetní.
ND. Náplň práce: zprac. účetnictví firmy a zaj. chodu kanceláře. Požadavky: profesionalita, zodpovědnost, spolehlivost, čistý tr. rejstřík, vhodné i pro penzisty. Nástup možný ihned nebo po dohodě.
BUSINESS LINE, s. r. o. Dr. E. Beneše 286, Otrokovice Zkrácený úvazek, Brigády