Volné pracovní místo ÚČETNÍ - Břeclavsko

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Břeclavsko
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Hledáte práci na Břeclavsku jako ÚČETNÍ? Hledáte práci ve významné mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás!

ÚČETNÍ – Břeclavsko

Náplň práce:

  • zpracování faktur a jejich evidence
  • vedení pokladny a administrace určené evidence
  • správa a kontrola pohledávek a závazků
  • ověřování správnosti účetních dokladů
  • prezentace pravidelných finančních zpráv
  • zpracovávání DPH, cestovních příkazů, režijních nákladů a majetku

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • základní znalost anglického jazyka
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • dobrá znalost účetních standardů
  • znalost daňových zákonů
  • dynamický, flexibilní přístup

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • příspěvek na přestěhování
  • příspěvky na stravování
  • pohyblivá pracovní doba
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • další benefity

Místo výkonu práce: Břeclavsko

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.