Volné pracovní místo  ÚČETNÍ DLOUHODOBÉHO MAJETKU S NJ/LANŠKROUN/TAR

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, který se zabývá automobilovým průmyslem hledáme vhodné uchazeče na pozici: ÚČETNÍ DLOUHODOBÉHO MAJETKU S NJ/LANŠKROUN/TAR.

Náplň práce:
  • správa modulu dlouhodobého majetku svěřených společnosti
  • zakládání, správa a zúčtování investičních zakázek
  • kontrola autorizace investičních požadavků
  • zakládání a správa kmenových dat dlouhodobého majetku
  • komunikace s investičními koordinátory
  • zajištění roční inventarizace dlouhodobého majetku

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • dobrou znalost NJ, znalost AJ - výhodou
  • praxe ve stejné nebo obdobné pozici -podmínkou
  • dobrou znalost MS Office
  • základní znalost informačního systému SAP
  • dobré komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost kariérního postupu
  • motivující zaměstnanecké benefity
  • nástup dle dohody
  • místo pracoviště Lanškroun

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ a uvádějte značku 9300 / ÚČE DM/ TAR.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2015. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.