Volné pracovní místo ÚČETNÍ s AJ | Jihlava | 30 - 35 000 Kč | nástup ihned

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Jihlava
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
30000 - 35000 Kč/měs

Z domácího rozpočtu usínáte ve stoje, ale vedení financí a účetnictví pro menší společnost Vám rozproudí krev? V tom případě už zbývá jen oprášit angličtinu, protože tu budete používat každý den. Podtrženo sečteno, má dáti – dal, hledá se

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ s AJ

Náplní Vaší práce bude:
  • kompletní zpracování účetnictví
  • kontrola a účtování faktur
  • banka, pokladna, pohledávky a závazky
  • leasing, odpisy, cestovní příkazy
  • agenda DPH
  • zpracování účetních závěrek a inventarizací, rekonciliace účtů
  • příprava reportů pro mateřskou firmu v zahraničí v AJ
  • úzká každodenní spolupráce s mateřskou firmou v zahraničí

Požadujeme

  • vzdělání ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici alespoň 4 roky
  • praxe z poradenské firmy velkou výhodou
  • orientace v daňové problematice
  • znalost české legislativy
  • dobrá znalost angličtiny pro denní komunikaci podmínkou
  • samostatnost, velká míra zodpovědnosti

Nabízíme

Proč se Vám u nás bude líbit?
  • flexibilní pracovní doba
  • 100 Kč stravenky na den
  • notebook, mobilní telefon i k soukromým účelům
  • po zapracování příspěvek na životní pojištění
  • jazykový kurz (AJ)
  • možnosti dalšího vzdělávání, oborové kurzy

Podobné nabídky práce

HLAVNÍ ÚČETNÍ s AJ nebo NJ
Ref. č.: 6-11-218001. Prosperující zahraniční společnost obsazuje pozici Hlavní účetní. Pozice je vhodná pro zkušené samostatné účetní, kteří se nebojí převzít zodpovědnost za kompletní vedení účetnictví výrobní společnosti. <br/ ...
Grafton Recruitment s.r.o. Vysočina kraj Plný úvazek
týden
hlavní účetní
Vzdělání ekonomického směru a minimálně 5 let praxe. Info: pí. Šimková <!--poslatEmail-->
SATES ČECHY s.r.o. Radkovská 252, Telč Plný úvazek
týden
Účetní
Požadujeme znalost podvojného účetnictví, orientaci v účetní a daňové legislativě, znalost německého jazyka (mírně pokročilý), praxi v oboru min. 2 roky na samostatné pozici.
Amplus pro Object s.r.o. Nádražní 1423/40, Třešť Plný úvazek
aktivní
Finanční účetní / hlavní účetní
Náplň práce: -zpracování a evidence majetku a zásob -účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly -pravidelné zpracování účetních závěrek -pravidelný reporting -zpracování daňových přiznání -zodpovědnost za vedení účetn ...
HEIRU CZ s.r.o. Těšíkova 385, Telč Plný úvazek
aktivní
asistentka - absolventka
Pracoviště Třešť, práce v autoservisu, vhodné pro absolventy. NJ podmínkou, AJ výhodou. Mzda nástupní + prémie a osobní ohodnocení, podnikové stravování. První kontakt na e-mail : <!--poslatEmail--> Info : p. Koudelová <!--posla ...
AG servis - zemědělská technika s.r.o. Čenkovská 1091/44, Třešť Plný úvazek
aktivní
účetní materiálový
SŠ s maturitou, VŠ vzdělání v oboru, znalost účetniství, velmi dobrá znalost práce na PC-především Microsoft Excel. ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE DO 13.12.2016 na e-mail: <!--poslatEmail-->
Krahulík-MASOZÁVOD Krahulčí, a.s. 10, Krahulčí Plný úvazek, Zkrácený úvazek