Volné pracovní místo  Účetní v mezinárodní společnosti – vhodné pro absolventy!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Je svět čísel to, co Vás láká? Máte výborné analytické dovednosti, jste precizní a rádi by jste nastartovali svou kariéru prací pro mezinárodní společnost? Ovládáte anglický jazyk a komunikace se zahraničím pro Vás není problém? Potom čtěte dále!<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Zpracování, kontrola a účtování faktur</li>
<li> Kontrola zpracované měsíční účetní uzávěrky </li>
<li> Spolupráce na auditu účetních závěrek s účetním týmem</li>
<li> Zpracování požadovaných reportů, statistik a analýz</li>
<li> Monitoring rekonciliací účtů </li>
<li> Komunikace s pobočkami v zahraničí</li>
<li> Sledování finančních ukazatelů</li>
<li> Práce s účetním systémem</li>
</ul>

Požadujeme

Vhodný kandidát má tyto předpoklady:<br/>
<ul>
<li> Středoškolské vzdělání ekonomického směru nebo vysokoškolské vzdělání zaměřené na finance nebo účetnictví</li>
<li> Zkušenost z účetního oddělení velkou výhodou</li>
<li> Přehled v oblasti účetnictví a daňových zákonů</li>
<li> Výborná úroveň angličtiny pro každodenní komunikaci slovem a písmem</li>
<li> Velmi dobrá znalost MS Office, především MS Excel</li>
</ul>

Nabízíme

Benefity:<br/>
<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> Straveny</li>
<li> Sick days</li>
<li> Aktivní využití jazyků</li>
<li> Možnost kariérního růstu</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.