Volné pracovní místo  Účetní - vhodné pro absolventy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, významný nadnárodní obchodní řetězec se sídlem na Praze 4, hledáme vhodného kandidáta na pozici Účetní vhodné pro absolventy.

Náplň práce:
  • kompletní zpracování účetnictví (tržby, nákladové faktury, bankovní výpisy apod.)
  • měsíční závěrky
  • příprava podkladů pro auditory

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • teoretickou znalost účetnictví
  • dobrou uživatelskou znalost práce s PC
  • znalost programu SAP výhodou
  • komunikativní a týmovou osobnost

Nabízíme

  • zázemí velké nadnárodní společnosti
  • jistotu stálého zaměstnání
  • profesní rozvoj
  • firemní benefity
  • 5 týdnů dovolené

Plat: odpovídající platové ohodncoení
Nástup ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu posílejte profesní životopis na uvedenou e-mailvou adresu.