Volné pracovní místo  Účetní

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se sídlem Chomutově, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • Zajištění řádného a včasného zaúčtování a zaplacení faktur došlých a cestovních náhrad
  • Zajištění řádného a včasného vystavení, zaúčtování a zaplacení faktur vydaných
  • Spolupráce s mateřskou společností
  • Zajištění podkladů, příprava a včasné zpracování daňových přiznání
  • Zajistění podkladů, příprava a včasné zpracování hlášení pro Český statistický úřad a jiné orgány státní správy a samosprávy, pokud to zákon vyžaduje, a to ve spolupráci s ostatními oddělením společnosti.
  • Spolupráce s oddělením švýcarského kontrolora a jeho oddělením na centrále v Švýcarsku.
  • Příprava a poskytování finančních informací a analýz pro přímého nadřízeného a ředitele závodu popř. pro ostatní manažery
  • Příprava podkladů pro rozpočty, měsíční hospodářské výsledky a prognózy dalšího vývoje a zpracování analýz.

Požadujeme

  • VŠ ekonomického směru výhodou
  • Praxi v účetnictví (upřednostníme kandidáty s dlouholetou praxí v oblasti účetnictví)
  • Znalost MS Office, Oracle, MFGPro nebo jiného podobného SW
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni podmínkou!!!!
  • Schopnost práce pod stresem s přesně vymezenými termíny
  • Schopnost práce s citlivými informacemi
  • Schopnost komunikace v mnohonárodnostním kolektivu

Nabízíme

  • Plat dle zkušeností kandidáta 20.000 - 30.000,-
  • Zázemí mezinárodní společnosti.
  • Týden dovolené navíc.
  • Příspěvek na stravování a penzijní připojištění.
  • Příjemné pracovní prostředí.
Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou!

Jiná sdělení

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete prosím svůj životopis spolu s aktuální fotografií. Děkujeme!

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".