Volné pracovní místo  Účetní

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se sídlem v Kladně, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • zpracování účetních dokladů ( zejména došlých faktur z EU i mimo EU, pokladní doklady, bankovní výpisy)
  • spolupráce v rámci útvarů finančního a zásobování
  • dílčí práce na měsíčních účetních závěrkách
  • vedení příruční pokladny

Požadujeme

  • ideálně SŠ ekonomická
  • praxe v účetnictví
  • výhodou zkušenost v mezinárodní společnosti
  • dobrá znalost českého účetnictví, pracovní znalost daní
  • znalost práce na PC – Outlook běžně, Excel základní výpočty v tabulkách
  • znalost angličtiny pro komunikaci e-mailem a jednoduchou komunikaci s dodavateli
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • moderní pracovní prostředí

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".