Volné pracovní místo  Účetní

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Personální agentura hledá účetní do kmenového stavu.

Náplň práce:
  • Zodpovědnost za celkové vedení účetnictví společnosti
  • Účtování přijatých, vydaných faktur, pokladních operací, bankovních operací, interních dokladů, majetkových operací
  • Daňová evidence
  • Zpracování daňových přiznání (DPPO, DPFO, DPH, …)
  • Zodpovědnost za řádný výpočet a zpracování mezd (200 zaměstnanců), evidence exekucí
  • komunikace s institucemi (FÚ, ZP, SSZ aj.)
  • Zpracování příslušné administrativy (zadávání zaměstnanců do systému, daňové prohlášení, přiznání k dani, mzdové listy, zápočtové listy, ELDP, potvrzení o příjmech aj.)
Komunikace s auditory a daňovými poradci

Požadujeme

  • SŠ /VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe s vedením účetnictví min. 3 roky
  • Znalost programu HELIOS Orange velkou výhodou
  • Znalost MS Office
  • Velmi dobrá znalost účetnictví a legislativy
  • Znalost pracovně právních předpisů
  • Časová flexibila, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti se sídlem v Plzni
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Pracovní doba 8:00 – 16:30
  • Nástup ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu zasílejte Vaše strukturované životopisy.