Volné pracovní místo Učitelka do jazykové MŠ

aktivní
MŠ Maxíkova jazyková školka a jesle, s.r.o.

Maxíkova jazyková školka a jesle se soustředí na rozvoj potenciálu dětí ve věku od 1 do 7 let. Díky individuálnímu přístupu k dětem máme možnost se jim lépe věnovat a rozvíjet tak jejich talent a nadání. Výuka v naší školce probíhá v českém, anglickém či ruském jazyce (dle pobočky) za účasti kvalifikovaných učitelek, vč. rodilých mluvčí. Složení tematických okruhů, uměleckých a pohybových aktivit koresponduje s Rámcovým výchovně-vzdělávacím programem LEARN.

Maxíkova jazyková školka Bašť je v provozu 7. rokem. Je rodinným typem předškolního zařízení s nižším počtem dětí a individuálním přístupem vůči svým klientům.

Místo pracoviště
Líbeznice - Bašť
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské

Pro naši pobočku jazykové školky Líbeznice – Bašť (Praha – Východ) hledáme:

UČITELKU

Vaším úkolem bude, mj.: průběžná příprava na výuku a výuka dětí (cca 3 – 4,5 roku) dle daných tematických okruhů a osnov (circle time, výtvarná tvorba, hry), vedení poznámek o dětech a následné vyhodnocení.

Požadujeme

Požadavky na učitelku:

  • SŠ, VOŠ pedagogická či jiného blízkého oboru + praxe s dětmi kategorie 3 – 7 let
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Výborný a vřelý vztah k dětem
  • Hra na min. 1 hudební nástroj
  • Spolehlivost, zodpovědnost, pro-aktivita, kreativita, chuť do práce
  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

Přínos práce u naší společnosti:

  • zaměstnání na plný pracovní úvazek
  • příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
  • vstřícné a přátelské jednání
  • mezinárodní pracovní prostředí
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • cca 180.000,– Kč/rok (odměna měsíčně; dle typu spolupráce; rozsahu úvazku, kvalifikace a praxe)
  • lokalita: Bašť (cca 20 min autobusem od metra Ládví)
  • nástup: březen – duben 2013