Volné pracovní místo  Údržbář – údržba budovy

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Poskytujeme služby na základě oprávnění "Povolení ke zprostředkování zaměstnání" vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

ČEMU SE VĚNUJEME?

Za naší nabídkou služeb stojí více než 10 let zkušeností v oblasti náborů zaměstnanců a projektového řízení v oblasti HR. Vyhledáváme pracovníky jednorázově, spolupodílíme se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadíme novou firmu či pobočku. Služby v oblasti HR poskytujeme napříč všemi obory a pracovními pozicemi v rámci soukromého i veřejného sektoru. Nejvíc zkušeností máme právě s technickými obory, kam dosazujeme stovky zaměstnanců ročně.

JAKÉ SLUŽBY POSKYTUJEME?

NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ/RECRUITMENT – výběr a vyhledání kměnových zaměstnanců
PŘÍMÉ VYHLEDÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ/EXECUTIVE SEARCH – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
PSYCHOLOGICKÁ DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ pro pracovní účely

Společnost specializující se na zakázkovou strojírenskou výrobu, výrobu strojních dílců, strojů a zařízení dle specifikace zákazníka se sídlem v Brně – Králově Poli hledá nového kolegu/kolegyni.

Popis pracovní pozice:

· Drobné stavební a malířské práce

· Stavební úprava výrobních prostor

· Údržba budovy

· Jednosměnný provoz – 8 h směny

Požadujeme

· Vzdělání - vyučení v oboru zedník, nebo příbuzný obor nebo praxi v oboru zedník/stavební malíř

· Ochotu se učit a pracovat manuálně

· Termín nástupu: ihned popř. dle domluvy

Nabízíme

· Odhodnocení dle přístupu k práci a ochotě se učit (120 Kč/hod)

· Stravenky

· Osobní přístup

· Různorodou práci

· Pracoviště v dojezdu tramvaje

Jiná sdělení

· NEJEDNÁ SE O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁNÍ

· NÁSTUP IHNED POPŘ. DLE DOMLUVY