Volné pracovní místo  Údržbář - Elektrikář

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Popis pracovní nabídky

Co budete dělat?
  • Budete zodpovědný za údržbu strojů a zařízení v provozu
  • Provádět operativní elektro opravy na výrobních linkách
  • Provádět preventivní kontroly na elektrozařízeních

Požadujeme

Co Vám nesmí chybět?
  • Výuční list elektrotechnického směru
  • Znalost platné vyhlášky 50, § 6
  • Praxe v oboru
  • Manuální zručnost

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
  • Práci v nepřetržitém provozu
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • Prezenční příplatek
  • Podíl na výsledcích
  • 13.plat

Jiná sdělení

Pracoviště: Plazy
Nástup: Ihned

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj životopis v ČJ na email použijte odpovědní formulář a uvádějte značku 21469/ELEKT/Neo

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.