Volné pracovní místo  ÚDRŽBÁŘ, lokalita ŽEBRÁK

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

Ref. č.: 13-21-231443. Máte zkušenosti na pozici údržbáře nebo mechanika a vyhovuje Vám lokalita Praha Žebrák? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis na pozici ÚDRŽBÁŘ staňte se součástí mezinárodní výrobní společnosti!<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> provádění údržby a opravy strojů a zařízení</li>
<li> tvorba analýz chybovosti strojů</li>
<li> preventivní údržba</li>
<li> provádění montáže, demontáže a přesunů zařízení</li>
</ul>
<br/>Nástup: ihned<ul>
<li> pozice je vhodná pro absolventy.</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vyučení v technickém oboru</li>
<li> znalost základních mechanismů mechaniky, hydrauliky a pneumatiky</li>
<li> základní znalost řídících systémů</li>
<li> základní znalost německého jazyka</li>
<li> schopnost rychle reagovat</li>
<li> schopnost týmové spolupráce</li>
<li> ochota se vzdělávat</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> perspektivní a stabilní práci v zahraniční společnosti </li>
<li> kvalifikační růst a odborná školení </li>
<li> motivační hodnocení </li>
<li> příjemné a moderní pracovní prostředí </li>
<li> příspěvky na stravování</li>
</ul>