Volné pracovní místo ÚDRŽBÁŘ NÁSTROJŮ PRO VÝROBU

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Středočeský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Máte vzdělání v oblasti strojírenství a zkušenosti na pozici nástrojář? Chcete se uplatnit v rámci významné dynamické zahraniční společnosti? Jste manuálně zručný a baví Vás práce ve strojírenství? Chcete pracovat jako ÚDRŽBÁŘ NÁSTROJŮ PRO VÝROBU ve Středočeském kraji?
Pak hledáme právě Vás!

Evropská strojírenská společnost vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl hledá vhodné kandidáty na pozici:

ÚDRŽBÁŘ NÁSTROJŮ PRO VÝROBU

Náplň práce:

  • Údržba, oprava nástrojů v oddělení výroby
  • Nastavování parametrů nástrojů dle požadavků
  • Spolupráce s pracovníky ve výrobě
  • Zodpovědnost za svěřené úkoly

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru, ideálně obor nástrojář
  • zkušenosti na obdobné pozici ve strojírenství
  • schopnost číst technické výkresy v AJ/NJ
  • práce na PC výhodou
  • zručnost, šikovnost

Nabízíme

  • dovolená navíc
  • možnost dalšího jazykového vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • práce pro dynamickou zahraniční společnost
  • možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.